Kontakt os

Hotel Sønderborg Strand

Strandvej 1
6400 Sønderborg
Email: hotel@sonderborgstrand.dk
Telefon: 7442 1900

Klik her for kørselsvejledning

Direkte kontakt

Hoteldirektør
Helle Miang
helle.miang@sonderborgstrand.dk

Receptionschef
Dorit P. Møller
dorit.moller@sonderborgstrand.dk

Restaurantchef
Mette Pedersen
mette.pedersen@sonderborgstrand.dk

Køkkenchef
Allan Larsen
allan.larsen@sonderborgstrand.dk

Oldfrue
Hanne Lensch
hanne.lensch@sonderborgstrand.dk

Ejendomschef
Erik Rasmussen
erik.rasmussen@sonderborgstrand.dk

Tag flyet til Sønderborg

Der er direkte flyforbindelse fra Sønderborg til København, så det er nemt at komme til og fra hotellet. Der er daglige afgange, og turen tager kun ca. 35 min.

Du kan læse mere om flyforbindelsen på AlsieExpress hjemmeside

Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger og statistik. Læs mere
OK